Dancing Międzypokoleniowy

Połączyliśmy ideę Dancingu Międzypokoleniowego i Optymalnych wyborów, czyli tematu wspierania zdrowia, aby dłużej cieszyć się życiem.

Kolejna edycja znanej imprezy już 4 czerwca!

W niedzielę, 4 czerwca w Lake Park Wilanów, odbędzie się kolejna edycja kultowej już imprezy – Dancing Międzypokoleniowy. Tym razem wydarzenie zorganizowane będzie pod hasłem „Optymalne wybory”. Wydarzenie poprowadzą didżeje seniorzy oraz artyści młodego pokolenia, raperzy JWP. Na dancefloorze zatańczą seniorzy oraz młodzi. Goście będą mieli okazję skorzystania z darmowych porad dietetyków oraz nauki pływania na wake’u.

Impreza rozpocznie się o godzinie 17.00 i potrwa do godziny 22.00. Za deckami wystąpią weterani Dancingów Międzypokoleniowych Dj Roman i Dj Andrzej. Z kolei młodsze pokolenie reprezentować będzie kolektyw warszawskiej sceny hip hopowej JWP.

Uczestnicy imprezy, oprócz potańcówki, będą mogli wziąć udział w szeregu specjalnie przygotowanych atrakcji, takich jak: nauka pływania na wakeboard’zie, wypróbowanie zdrowych przekąsek oraz skorzystanie z darmowych porad dietetyków. Dla 200 seniorów, którzy jako pierwsi pojawią się na evencie przygotowane zostaną drinki powitalne.


Dancing Międzypokoleniowy to Optymalny wybór

Dancing Międzypokoleniowy to doskonała okazja do przełamania barier, dzięki wspólnej zabawie osób młodych i starszych. Cykl organizowany jest od 2011 roku, a ideą jaka mu przyświeca jest łączenie pokoleń.

„To będzie wyjątkowa edycja imprezy” – zapewnia Paulina Braun, twórczyni, pomysłodawczyni i organizator inicjatywy Dancing Międzypokoleniowy. – „Po pierwsze miejsce, w którym odbędzie się impreza to Lake Park Wilanów, czyli miejsce plażowe i wakacyjne. Po raz kolejny chcemy przełamać schematy – przesuwając granicę tego co wypada seniorom. Dzięki obecności partnera – serwisu www.optymalnewybory.pl, oprócz stałych atrakcji zadbamy również o aspekt edukacyjny dotyczący zdrowej diety przyjaznej sercu”.

Partnerem wydarzenia jest serwis www.optymalnewybory.pl i producent margaryn funkcjonalnych Optima Cardio i Optima Cardio Potas+, a także Optima DHA i Optima Omega3.

Transport

Dla osób, które będą się chciały wybrać na imprezę, organizator przygotował specjalne busy kursujące w godzinach 16.00 – 23.00. Busy będą jeździły z pętli autobusowej Metro Wilanowska do Lake Park Wilanów i z powrotem. Na przystanku będą czekać na gości koordynatorzy transportu z Dancingu.

Kiedy: 04.06.2017*, godz. 17:00 – 22:00
Gdzie:
Lake Park Wilanów

Transport: Metro Wilanowska (pętla autobusowa)
Wstęp: bezpłatny na hasło Dancing Międzypokoleniowy

*w przypadku złych warunków atmosferycznych i opadów deszczu, Organizator zastrzega możliwość zmiany terminu imprezy na 10.06.2017


Dancing Międzypokoleniowy

Ideą Dancingu jest przełamywanie stereotypów związanych z postrzeganiem starości, walka z wykluczeniem społecznym ze względu na wiek, łączenie pokoleń, Dancing uczy tolerancji i odwagi życiowej, inspiruje do rozwijania swoich pasji niezależnie od wieku.

JWP

JWP/BC to warszawska grupa, wywodząca się ze środowiska graffiti, która świętuje w tym roku 20-lecie istnienia. Jak zawsze w przypadku JWP/BC mamy do czynienia z sutą dawką żywiołowej i błyskotliwej, rapowej energii. Koncerty grupy to energetyczne show, kipiące energią ze sceny i od zebranych fanów grupy.


Trasa dojazdu do Lake Park Wilanów (mapka)