optima

czyli kto stoi za tym wszystkim

Strona Optymalne Wybory powstała w 2016 roku pod patronatem firmy ZT Kruszwica S.A., największego w Polsce i jednego z największych w Europie Środkowej przetwórcy nasion oleistych i producent tłuszczów roślinnych.

Witryna spełnia dwa cele.

Pierwszy z nich to:

prezentacja produktów, jakimi są margaryny: Optima Cardio – obniżające poziom cholesterolu, Optima Neuro – wspierająca prawidłową pracę mózgu i wzroku, Optima Cardio +Potas – która pomaga utrzymać ciśnienie w normie, Optima Omega 3 – źródło naturalnych kwasów Omega oraz Optima Osteo, która wspiera utrzymanie zdrowych i mocnych kości oraz prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego.

Drugi cel to:

edukowanie czytelników w obszarze tematów związanych z wpływem cholesterolu na zdrowie i działaniami profilaktycznymi jakie każdy z nas może podjąć, by na dłużej ustrzec się problemów zdrowotnych.

 

Ten artykuł został napisany przez redakcję serwisu “Optymalne Wybory”.

Wszystkie treści konsultowane są przez dietetyka, mgr Jadwigę Przybyłowską, absolwentkę Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka na SGGW w Warszawie, członkinię Polskiego Towarzystwa Dietetyki.

Kontakt

Jeżeli masz pytanie, potrzebujesz indywidualnej porady, albo chcesz z nami współpracować, chętnie porozmawiamy.   Adres: […]

Piernik świąteczny - jak zrobić pyszne ciasto na Wigilię?
Piernik świąteczny – jak zrobić pyszne ciasto na Wigilię?

Nawet jeśli na Święta Bożego Narodzenia musimy jeszcze poczekać, to chcąc przygotować je w prawdziwie […]

Zamknij