O nas

Strona Optymalnewybory powstała w 2016 roku pod patronatem firmy ZT Kruszwica S.A., największego w Polsce i jednego z największych w Europie Środkowej przetwórcy nasion oleistych i producent tłuszczów roślinnych.
 
Witryna spełnia dwa cele. Pierwszym z nich jest prezentacja produktów, jakimi są margaryny: Optima Cardio – obniżające poziom cholesterolu, Optima DHA – wspierająca prawidłową pracę mózgu i wzroku, Optima Cardio Potas+ – która pomaga utrzymać ciśnienie w normie, Optima Omega 3 – źródło naturalnych kwasów Omega.
 
Drugim celem jest edukowanie czytelników w obszarze tematów związanych z wpływem cholesterolu na zdrowie i działaniami profilaktycznymi jakie każdy z nas może podjąć, by na dłużej ustrzec się problemów zdrowotnych.
 

mgr Jadwiga PrzybyłowskaWszystkie treści konsultowane są przez dietetyka, mgr Jadwigę Przybyłowską, absolwentkę Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka na SGGW w Warszawie, członkinię Polskiego Towarzystwa Dietetyki.

 
Zapraszamy do lektury | nasz FB https://www.facebook.com/optymalnewybory/

Strona optymalnewybory.pl służy wyłącznie celom edukacyjnym, ma charakter informacyjny i nie stanowi porady medycznej, ani zastępstwa konsultacji z lekarzem. Optymalnewybory nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych w witrynie.